تماس با ما

تماس با شخص : Lanbooxie

شماره تلفن : +86 15527360208

WhatsApp : +8615527360208

Free call

همکاری Geosun با Aceinna، یکی از توسعه دهندگان پیشرو در جهان برای هدایت پایگاه اینرسی و سیستم ناوبری

April 9, 2021

آخرین اخبار شرکت همکاری Geosun با Aceinna، یکی از توسعه دهندگان پیشرو در جهان برای هدایت پایگاه اینرسی و سیستم ناوبری

سیستم های اسکن پهپاد Geosun LiDAR ACEINNA را به عنوان ارائه دهنده IMU انتخاب می کند

ACEINNAیکی از توسعه دهندگان پیشرو در جهان برای سیستم های هدایت و ناوبری مبتنی بر اینرسی برای وسایل نقلیه خودران و ماشین های خودکار، امروز اعلام کرد که جئوسونیک توسعه‌دهنده و سازنده پیشرو سیستم‌های ناوبری مبتنی بر LiDAR برای پهپادها و وسایل نقلیه از راه دور (ROV)، ACEINNA را برای تامین حسگرهای واحد اندازه‌گیری اینرسی (IMU) انتخاب کرده است که برای موقعیت‌یابی و ناوبری تلفن همراه بسیار دقیق هستند.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

Geosun در حال ادغام OpenIMU330BI و IMU383 ACEINNA در سیستم‌های مختلف اسکن LiDAR خود است که برای کمک به هدایت و هدایت سیستم‌های هواپیماهای بدون سرنشین هوابرد، به ویژه آن‌هایی که در انواع عملیات برنامه‌ریزی ساخت‌وساز و نقشه‌برداری استفاده می‌شوند، استفاده می‌شود.

ما از شراکت با Geosun، توسعه‌دهنده پیشرو سیستم‌های هدایت چین برای سیستم‌های اسکن LiDAR، هیجان‌زده هستیم. دکتر یانگ ژائو، رئیس و مدیر عامل ACEINNA گفت. ما در حال کار با آنها هستیم تا سخت‌افزار و الگوریتم‌های ناوبری اینرسی با کارایی بالا خود را در خطوط مختلف راه‌حل‌های اسکن LiDAR آنها یکپارچه کنیم.»

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

IMUهای OpenIMU330BI و IMU383 ACEINNA بسیار قابل اعتماد هستند و دقتی تا 1.3 درجه در ساعت ارائه می دهند.

این راه‌حل‌های سه‌گانه IMU اضافی (هم سخت‌افزار و هم نرم‌افزار) به راحتی قابل ادغام هستند و راه‌حل‌های راهنمایی و ناوبری مقرون به صرفه را برای طیف گسترده‌ای از وسایل نقلیه خودران از جمله نقشه‌برداری پهپادها، تحویل ربات، خودروهای خودران و تاکسی، سیستم‌های ADAS، پایداری الکترونیکی ارائه می‌کنند. برنامه های کنترل، حفظ خطوط و غیره

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

"عملکرد قابل اعتماد و دقیق IMUs با نام تجاری ACEINNA به سیستم های اسکن LiDAR ما کمک کرده است تا فروش بسیار خوبی داشته باشند." دکتر Hongxing Sun، مدیر عامل Geosun گفت. "آنها بین مشتریان ما بسیار محبوب هستند.و در آینده، بر اساس درک متقابل و منافع خود، برای تقویت بیشتر همکاری خود با ACEINNA برنامه ریزی می کنیم.

Geosun UAV LiDAR scanning systems selects ACEINNA as IMU provider

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sales@geosunlidar.com
+8615527360208
lanbooxie
lanboo.xie